И овом приликом се показало да разговором, дијалогом, можемо да решавамо проблеме“, написао је Вучић на Инстаграму.
Председник Србије Александар Вучић изашао је пред демонстранте који протестују протестују испред председништва Србије.
„Изашао сам пред демонстранте који су дошли да протестују испред председништва Србије и разговарао са њима. Део радника ГСП-а ме је дочекао звиждуцима, а ја сам био срећан што сам, ипак, могао да разговарам са њима. Примио сам њихове захтеве и заједно са надлежнима из града припремићемо одговор у року од седам дана. И овом приликом се показало да разговором, дијалогом, можемо да решавамо проблеме“, написао је Вучић на Инстаграму.
