Председник СНС и саветник председника Републике Милош Вучевић рекао је да је председник Александар Вучић тиме што је данас изашао пред запослене у ГСП-у који су дошли испред Председништва Србије да протестују и разговарао са њима показао да све изазове настоји да превазиђе дијалогом и неуморно ради на бољитку наше државе.
„Председник Србије Александар Вучић је још једном срушио наратив тајкунских медија и блокадерског покрета како ‘мрзи сопствени народ’, ‘пуца грађанима у леђа’, ‘не жели дијалог са неистомишљеницима’…“, навео је Вучевић на свом Инстаграму уз снимак разговара са групом радника ГСП који су се окупили испред Председништва.
Вучевић је навео да блокадерски покрет и тајкунски медији све време дехуманизују председника, његову породицу и све који га подржавају.
“Ипак, истина је јасна. Председник Вучић настоји да све изазове превазиђе дијалогом и неуморно ради на бољитку наше државе. Ми ћемо му и даље помагати на том путу”, рекао је Вучевић.
Група радника ГСП-а данас је дошла до Председништва Србије да преда своје захтеве, а председник Александар Вучић изашао је пред њих и примио захтеве.
Вучић је рекао да ће заједно са надлежнима из Града бити припремљен одговор у року од седам дана и да ће делегацију радника ГСП-а примити у среду или четвртак ујутро.
„Део радника ГСП-а ме је дочекао звиждуцима, а ја сам био срећан што сам, ипак, могао да разговарам са њима.
Примио сам њихове захтеве и заједно са надлежнима из града припремићемо одговор у року од седам дана.
И овом приликом се показало да разговором, дијалогом, можемо да решавамо проблеме“, навео је Вучић у објави на Инстаграму.
Захвалио је запосленима у ГСП-у што су на пристојан начин протестовали, без обзира на то каква су им политичка уверења.
