ПОТПРЕДСЕДНИЦА Владе Србије и министарка привреде Адријана Месаровић је за „Новости“ изразила своје одушевљење што је велики број људи дошао на скуп „Србија једна породица“, и што је носила највећу српску заставу.
– Јако је леп осећај када у својој земљи, у својој држави носите српску заставу. Очекујем да ће ово бити највећи скуп који је икад виђен на овим просторима и то је већинска Србија, то је Србија којој је доста насиља, којој је доста онемогућавања нормалног живота, којој је доста да не могу да иду у школу, да не могу да студирају. Овај народ је дошао да подржи Александра Вучића и његовој Србији – рекла је Месаровић.
